دوشنبه, 31 ارديبهشت 1397
  • En
عنوان : برگزاری اولین جشن دانش آموختگان دانشكده شریعتی مورخ 11/6/94
تاريخ شروع : 14/06/1394

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

توضيحات :             

چهارشنبه مورخه یازدهم شهریور ماه سالجاری اولین جشن دانش آموختگان دانشکده با حضور رییس و معاونین دانشکده ،مهمانان ویژه و جمعی از دانش آموختگان رشته های مختلف در سالن اجتماعات مفرح دانشکده شریعتی برگزار گردید.

مراسم با تلاوتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز و در ادامه دکتر فاطمه مهاجرانی رییس دانشکده شریعتی ضمن خوش آمد گویی به حضار خطاب به ایشان گفت :"هدف از برگزاری این مراسم (جشن دانش آموختگان ) استفاده از نیرو پتانسیل دانش آموختگان سال های پیشین دانشکده  در جهت با لا بردن توانمندی ها و ایجاد کار آفرینی در دانشکده می باشد."                

وی همچنین در  ادامه ی صحبت های خویش گفت : " امروزه در دنیا بالاترین ثروت هر مجموعه ای نیروی انسانی آن مجموعه می باشد و ما نیز با راه اندازی این باشگاه قصد داریم تا از این نیرو در جهت بالاتر بردن سطح علمی ،آموزشی و فرهنگی دانشکده استفاده نماییم."                     

سپس دکتر طاهره شالچیان ( اولین رییس دانشکده شریعتی ) به سخنرانی پرداخت و خاطراتی را از چگونگی احداث دانشکده  برای حضار نقل نمود.             

پخش کلیپ گزیده ای از فعالیت های صورت گرفته دانشکده در سال های پیشین برنامه بعدی این جشن بود.

سپس پس از پخش کلیپ مربوط به معاونت پژوهشی دکتر مهری چنگی آشتیانی معاونت پژوهش و فناوری دانشکده در رابطه با فعالیت های این معاونت در دانشکده  توضیحاتی را برای حضار و مهمانان ارایه نمود و از دانش آموختگان درخواست نمود تا در امور  پژوهشی نیز با دانشکده همکاری بنمایند.               

قرائت اشعار توسط شاعره راضیه مردانی از دانش آموختگان پیشین دانشکده  ( فرزند شاعر برجسته نصر الله مردانی و چهره ماندگار ) برنامه دیگر این جشن بود.                 

در ادامه برنامه با دعوت از چند نفر از دانش آموختگان در رابطه با فعالیت های ایشان پس از فراغت از تحصیل با آنها گفتگو انجام پذیرفت و ایشان به ذکر خاطراتی از زمان تحصیل خود در دانشکده پرداختند.                  

مراسم اولین جشن  دانش آموختگان  دانشکده شریعتی با پخش کلیپ معرفی دانشکده شریعتی و گرفتن عکس یادگاری به کار خود پایان داد.


بازگشت               چاپ چاپ

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0